Advertorial

Eryaman ikinci el eşya alanlar

Bizler sizlerin tüm çalışır elektronik ürünleri için ya da bir evde olan tüm eşyalarınız için Eryaman ikinci el eşya alanlar olarak hizmet vermeye hazırız. Oldukça yoğun çalıştığımız şu günlerde bile sizlere her zaman hızlı şekilde hizmet verir ve elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı değerinde satın alarak ödemenizi yaparız. Bizler asla sizleri oyalamak ya da ucuza almak gibi kıstaslar ile çalışmıyoruz. Amacımız elbette devirin tasarruf devri olduğu bu günlerde elinizden çıkarmak istediğiniz eşyaları birine vermek ya da atmak yerine paraya çevirmeniz için yardım etmek olacaktır.

Sizlerden elbette Eryaman ikinci el eşya alanlar olarak bazı isteklerimiz var. Eşyalarınız kullanılabilecek düzeyde ise bizler ile iletişime geçmenizi öneririz. Dolayısı ile bu bir alışveriş olacak ve eşyalar alacağı ücreti hak etmeliler diye düşünüyoruz. Alım yaptığımız kadar fazlası ile 2. El eşya satımı da yapmaktayız bu sebeple oldukça fazla sirkülasyon olmakta ama herkes öncelikli olarak temiz eşyalarayönelmektedir. Örneğin birkaç sene önce almış olduğunuz yemek takımı artık yeni evinize taşındığınız için sığmıyor olabilir. Koyacak yeriniz yoksa birine hediye etmek yerine onu paraya çevirin ve yeni evinize uygun bir masa almak için kolları sıvayın deriz. Devir artık sürekli elinizde olanı değerlendirme devri öyle değil mi

Daha çok öğrencilerin Eryaman ikinci el eşya alanları talep ettiğimi görüyoruz. Öğrenci evlerinden yurda geçişlerinde ya da artık evi kapatıp memlekete gitme zamanları geldiğinde harika bir oda sizi geride beklemesin. Bunların hepsini bizlere satarak bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu sayede hem eşyalarınızı da taşıtmaktan ya da dağıtmaktan kurtulmuş olacaksınız.

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir