Advertorial

Eşim Benden Uzak Duruyor Ne Yapmalıyım

 

Evlilik içerisinde olan çiftler birbirlerine anlayışlı ve destek verici olmalıdır. Evlilik her zaman olumlu gidecek diye bir kural yoktur. İnsanlar sıkıntılar yaşayabilir ve olumsuz olaylarla karşılaşabilir. Eşiniz de kişisel problemler yaşıyor olabilir. Bu durumun nedenini öğrenmenin en öncelikli yolu eşinizle konuşmaktır.

Eğer Eşim benden uzak duruyor ne yapmalıyım gibi bir probleminiz varsa öncelik eşinize bu durumu sormaktır. Eşinize bu durumdan olumsuz etkilendiğinizi problemin ne olduğunu sorabilirsiniz. Problem sizle ilgili olmayabilir ve boşuna kendinizi üzmüş olabilirsiniz.

Eşim Benden Soğumuş Ne Yapmalıyım?

Eşiniz size soğuk davranıyor ve sizi incitiyorsa bu durumda mutsuz bir evlilik yaşıyor olabilirsiniz. Öncelikle içinizi eşinize açmalısınız. Bu davranışın neden kaynaklandığını eşinizden öğrenebilirsiniz. Eğer eşiniz size değer veriyorsa bu durumun sizle alakalı olmadığını kişisel bir sıkıntısı olduğunu zaten size bildirecektir. Ancak sorularınıza cevap alamıyorsanız ya da eşiniz olumsuz bir şekilde size soğuma nedenini söylediyse durum farklıdır. Bu nedeni düzeltmeniz mümkünse ve düzeltmek istiyorsanız pek ala düzeltebilirsiniz.

Eşinizle konuşmanız sonucunda size değer vermediğini ve size soğuk davranmasının altında yatan nedenin olumsuz olduğunu öğrendiğiniz taktirde evliliği sürdürüp sürdürmemek sizin kararınız olacaktır. Size değer vermeyen ve soğuk davranan bir insanla yaşamak evlilik için fazlasıyla problem taşır.

Eşim Bana Dokunmuyor Ne Yapmalıyım?

Eşinizin size yaklaşmamasının altında kişisel birçok sebep olabilir. Bu sebepler iki taraflı çözüme kavuşturulmalıdır. Eşinize bu durumun neden kaynaklığını sormalısınız. Kafanızda soru işaretiyle yaşamaktansa bu durumu konuşmanız iyi bir çözüm olacaktır. Eşinizin size dokunmaması ve yaklaşmamasının altında sizi evliliği bitirmeye sürükleyecek bir neden varsa eğer bu kararı gerçekleştirmek için Maltepe Boşanma Avukatı tarafından yardım alabilirsiniz.

Eşim Senden Soğudum Dedi Ne Yapmalıyım?

Çiftler birbiriyle mutlu olduğu için birliktedir. Eşiniz size soğuduğunu söylüyor ve size değer vermiyorsa bu durumda yapılacak çok fazla şey yoktur. Eğer boşanmak istemiyorsanız zamana bırakıp düzelmesini bekleyebilirsiniz. Ancak bu durum iki taraf içinde yıpratıcı bir süreçtir.

Kadınlar ilişkide sevgiye, saygıya ve ilgiye ihtiyaç duyarlar. Size destek olmayan sizden soğuduğunu söyleyen biriyle evlilik sürdürmek, kalan hayatınız için zor bir süreç olacaktır. Boşanma kararı almak bu durumlarda en çok tercih edilen karardır. Eğer sizde boşanmak için yardım almak istiyorsanız Maltepe Avukat size bu konuda yardımcı olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir