Advertorial

Deri iPhone XS Max Kılıf

Apple’ın üstün telefonu iPhone XS Max’in sizce korunmaya ihtiyacı yok mu? Elbette var! “Bu kadar para verdik, öyle hemen birşey olur mu, sağlam kasa yapmışlardır.” Diyorsanız hemen söyleyelim; tek kelime ile yanılıyorsunuz! Apple mühendisleri oldukça estetik görünen cam kasa furyasını hala yaşatmaya devam ediyor. Ancak cam kasanın avantajları olduğu gibi dezavantajları da var. Cam kasalar her ne kadar Apple’ın yüksek teknolojisi sayesinde dayanıklılık sınırlarını zorlasada nihayetinde cam kırılmaya yatkınlığı en yüksek olan malzeme türlerinden biridir. Bu yüzden yüksek koruyuculuğa sahip bir iPhone XS Max kılıf seçimi yapılması gerekmektedir.

iPhone XS Max Kılıf Modelleri

Günümüzde iPhone XS Max modeli için üretilmiş bir çok çeşit kılıf modeli vardır. Bu kılıf çeşitleri arasında telefonunuz için en yüksek koruyucu özelliğe sahip türdeki kılıflar deri kılıflardır. Deri iPhone Xs Max kılıfları telefonunuzu düşme ve darbe sonrasında yaşanabilecek olumsuz sonuçlardan korur ve derinin yumuşatıcı etkisi sayesinde çarpışma gücünü %30 oranında azaltarak telefonunuzun ömrünü uzatır.

 

iPhone XS Max için üretilen deri kılıf modelleri oldukça çeşitlilik arz ediyor. Bu çeşitlerin arasında egzotik derilerden üretilmiş kılıflar ise günümüzde hem fonksiyonellik hemde stil yaratıcı etkisi bakımından göze çarpan güzel tasarımlı ürünlerdir. Bu eşsiz deri çeşitleri arasında lüks İtalyan dana derisinden imal edilmiş bir kılıf mı? Kat kat pullara sahip olan çarpıcı görünümlü bir piton derisi kılıf mı? Doğal geometrik desenlere sahip yüksek kontrastlı bir kertenkele derisi kılıf mı? Yoksa insan benini andıran kabartılı çıkıntılara sahip eşsiz bir devekuşu derisi kılıf mı? Her zevke hitap eden renk çeşitliliğine sahip bu derilerden üretilmiş iPhone XS Max kılıf çeşitleri telefonunuz için hem protektif bir özellik hemde lüks bir görünüm yaratır.

 

Deri bir iPhone XS Max kılıf seçimi yapmak istiyorsanız bu alternatifleri düşünmelisiniz. Uzun ömürlü, dayanıklılık oranı yüksek, high koruyuculuğa sahip ve eşsiz bir görünüm yaratarak çevrenizdeki insanları istemsizce döne döne baktırabileceğiniz bir telefon kılıfınız olsun istiyorsanız aşağıdaki linki ziyaret ederek deri iPhone XS Max kılıf çeşitlerini inceleyebilir, tüm Türkiye ve Avrupa’ya ücretsiz express teslimat, kredi kartına 12 ay taksit imkanı, 1 yıllık garanti belgesi ve kişiselleştirilmiş ürün sertifikası ile ayrıcalıklı alışverişe başlayabilirsiniz.

 

https://www.portalusso.com/tr/iphone-xs-max-kilif

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir