Spor

Barcelona-Villarreal maç sonucu: 2-1

La Liga 6. Hafta heyecanı hafta içinde yaşanırken bu sezon ligin evvel haftalarında beklemediginiz kayıplar yaşayan Barcelona, nihayet iki haftada aldığı galibiyetlerle çıkışa geçen Villarreal’i konuk etti.

Camp Nou Stadı‘nda oynanan mücadele vermeye iyi başlayan Barcelona, 6’da Griezmann ve 15’de Arthur‘un ayağından bulduğu gollerle 2-0 öne geçti. arka arda kalesinde goller gören Villareal, 44’de Cazorla ile Barça’ya cevapladı ve evvel dönem 2-1 sona erdi. İkinci dönem iki takımın karşılıklı atakları ile geçerken gol sesi çıkmadı. 

90 dakika Barcelona’nın 2-1’lik üstünlüğü ile biterken Katalan devi Messi’den gelen perişan haberle yıkıldı. Sakatlığı hasebiyle sezon başından bu yana takim formasi şansı bulmakta zorlanan Arjantinli yıldız, mücadele vermeye 11’de başlamasına karşın tekrar sakatlandı ve 2. yarıya çıkamadı.

Bu neticenin derhal peşinden 10 puana yükselen Katalan ekibi, 7. sıraya yerleşti. Villareal ise 8 puanla 8. sırada kaldı.

<iframe class="ql-video" width="100%" height="100%" frameborder="0" allowfullscreen="true" src="https://embed.dugout.com/v2/?p=eyJrZXkiOiJLWVpjNFZ1eiIsInAiOiJmYW5hdGlrLXRyIiwicGwiOiIiLCJhZHMiOiJwcmUtcm9sbCJ9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir