Spor

Trabzonluların Yattara sevgisi bitmiyor

Ünlü isim, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi öncülerinin davetini kırmadı, Karlık İlkokulu’nu ziyaret etti, öğrencilerle keyifli anlar geçirdi.

Bordo-mavi renklerle boyalı olduğu amaciyla Karlık İlkokulu’nun seçildiğini belirten İl Müdürü Birdal Öztürk, “Gençlik liderlerimiz Yattara’ya ulaşarak bu buluşmayı önerdi, hatıranda müspet cevap aldı. Bundan ardindan da bu tür etkinliklerde her vakit yanımızda olacağını söyledi. Yattara’ya, bu samimiyeti ve yarattığı farkındalık amaciyla teşekkür ederiz” dedi.

Gönüllü gençlerin de katıldığı Karlık İlkokulundaki buluşmada İbrahima Yattara, öğrencilerin yoğun alaka ve sevgi gösterileriyle karşılaştı. yüzlerce çocukla tokalaşıp öpen ve içten şekilde hasbihal eden meşhur spor adamı, 1. derslik öğrencilerine, ‘Genç Dönüşüm Projesi’ ile tek araya toplanan kalem setlerini armağan etti. Gençlik öncülerinin al yeleğini giyen Yattara, öğrencilerin oynadığı çuval yarışı ve başka oyunlara eşlik etti.

Keyifli saatlerin yaşandığı etkinlikle alakalı konuşan İbrahima Yattara, “Çocuklarla tek arada olmam istendi, düşünmeden onay ettim. tek de okulun renklerinin bordo-mavi olduğunu duyunca çok mutluluk dolu oldum. Trabzon’u ve burada yaşayan insanları çok seviyorum” diye konuştu.

İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir