Magazin

Şarkıcı Paris Hilton’un temizlik yaptığı videosuna beğeni yağdı

Güzelliğiyle her daim dikkat çeken dünyaca meşhur şarkıcı Paris Hilton, bu erken saatlerinde Instagram hesabından yıllar evvel hanede temizlik yaparken çekilen tek videosunu paylaştı. Hilton’un eğlenceli videosu takipçileri tarafından da çok beğenildi.

GÜZEL BAŞLAYAN TEMİZLİK KÖTÜ BİTTİ

ak giysisiyle eline paspas alarak yerleri silen iyi şarkıcı, tek ara sıkılarak cinci denilen akım araca binerek paspas yaptı. Paspasın sobasına beline iple bağlayan Hilton’un bu eğlencesi cincir üzerinde balansı sağlayamayıp düşmesiyle perişan bitti.

YARIM SAATTE REKOR BEĞENİ

yasamsal medya hesabı Instagram’da 11 milyon takipçisi bulunan 38 yaşında olan Paris Hilton’un temizlik videosu yarım saatte 95 bin kişi tarafından beğenilirken binlerce de yorum aldı.

TBT NEDİR?

Tbt : Throw Back Thursday kelimesinin kısaltılmasıdır. Kelimenin manası dilimize Perşembe gününe dönüş şeklinde çevrilmektedir. Instagram’ın en popüler etiketi var olan Tbt milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Öncelikle 2012 seneninde kullanılmış dahada ardindan ise popülerliğini artırarak günümüze civarindan gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir