Dünya

Evinde ölü bulunan vücut geliştirme sporcusu, aşırı doz stereoid yüzünden hayatını kaybetmiş

gövde geliştirme sporcusu bendeniz Harnett, izdivaç edip bebek sahibi olduktan aylar ardindan yasama gözlerini yummuştu. üzüntü haberle etrafındakileri kanun boğan sporcunun vefat nedeni belli oldu.

bendeniz Harnett, Bir hayli yarışmaya katılıp madalyalar kazanmış, saygı duyulan, başarılı tek sporcuydu. ama Ben, tek başka yarışmaya hazırlanırken, İngiltere’nin Choppington sehrindeki evinde ölü bulunmuştu. 37 yaşında olan bendeniz Harnett, 8 ay evvel izdivaç edip tek kız çocuğu sahibi olmuştu. Hayatında hiç olmadığı civarindan mutluydu. Çocuğunu yasamsal medyada paylaşarak ona var olan sevgisini her fırsatta ifade eden Harnett, 24 yaşında olan karısı Emma ve çocuğunu arkada bırakarak yasama veda etmişti.

Ben Harnett, çocuğuna doyamadan hayatını kaybetti

ÖLÜM NEDENİ alana ÇIKTI

bendeniz Harnett’in kati vefat nedeni, sporcunun ölümünden 7 ayin ardindan belli oldu. Harnett’in, stereoidleri yanlış ve aşırı kullandığı amaciyla hayatını kaybettiği alana çıktı. Adli hekim Eric Armstrong, aylar süre gelen araştırmalarının ağlatısal neticenini açıkladı. Armstrong, “Ben, bedeniyle gurur duyuyordu. ama bu aşırı gurur, onun vücuduna saygısızlık ederek stereoid kullanmasına neden oldu” izahını yaptı.

VÜCUDU ecnebi MADDELERE DAYANAMAMIŞ

bendeniz Harnett’in stereoidle birlikte kokain de kullandığını açıklama eden Eric Armstrong, Harnett’in vücudunun yabancı maddelere dayanamadığı amaciyla iflas ettiğini söyledi. Bu olayın bütün gövde geliştirme sporcularına ders olması gerektiğini belirten adli tabip, sporcuları stereoid kullanımı ile alakalı uyardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir