Spor

Emre Mor, Türk güzelin peşine düştü! Mesajları ifşa oldu

İspanya’nın Celta Vigo takımından Galatasaray‘a kiralık olarak tasima var olan Emre Mor‘un çapkınlık mesajları alana çıktı. dahada evvel Brezilyalı iyi Angelica Perla’ya yasamsal medyada kancayı takan Mor, toy kızdan surat bulamamıştı. ama meşhur futbolcu, çapkınlıkta tekrar de pes etmedi. 22 yaşında olan Mor, bu sefer de ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasıyla ünlenen Yağmur Taktaş’ı yasamsal medyada yakın markaja aldı.

MESAJLARINA cevap ALAMADI

Taktaş’ı ileti yağmuruna tutan Mor, evvelki vakit yakayı ele verdi. Mor’un toy kadınla buluşmak amaciyla hususi yazışmaları alana çıktı. ama 23 yaşında olan futbolcu, Adanalı güzelden surat bulamadı.

Mor, “Beni tekrar görmezden geleceksen tek dahada yazmayacağım” dese de Yağmur Taktaş’tan surat bulamadı.

EMRE MOR’UN VUKUATLARI

Celta Vigo’da performansıyla tenkitlen buyruğa Mor, yasamsal medya hesabındaki resmini beğenen modele vip araç armağan ederek dikkatleri üstüne toplamıştı. 21 yaşında olan futbolcu, hayranı olduğu Brezilyalı model Angelica Perla’yı yasamsal medyadan takibe aldı.

120 BİN TL’LİK oto GÖNDERDİ İDDİASI

Karşılıklı birbirlerinin resimlerini beğenmesi sonrasında buyruğa Mor, İspanyol basınının iddiasına göre 120 bin TL’ye satın aldığı Mercedes Benz A 180 model aracı sevgilisine yolladı. Çiftin dahada ardindan aşk yaşayıp yaşamadığı ise bilinmiyor.

CANSU TAŞKIN’A DM’DEN MESAJ!

ulusal takımın göz bebeği buyruğa Mor’un, Taşkın’a yakınlaşmaya çalıştığı dedikoduları suallen Cansu Taşkın , “Duyduysanız doğrudur. bendeniz tek şey demeyeyim!” Cevabını vermişti. buyruğa Mor’un Galatasaray forması ile neler yapacağı heyecan konusu.

Emre Mor, Türk güzelin peşine düştü! Mesajları ifşa oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir