Advertorial

Viper AS 710 Binicili Zemin Temizlik Makinesi

Orta ve büyük ölçekli alanlarda zemin temizliği amacıyla kullanılan Viper AS 710 zemin temizlik makinesi, güçlü, dayanıklı ve ekonomik çözümler sunması nedeniyle en çok tercih edilen endüstriyel temizlik makinelerindendir. Üretim süresince kullanılan sağlam malzeme yapısı gereği, zor zemin şartlarında bile üstün çalışma sistemi sağlar. Bakım gerektirmeyen bu makine, dahili şarj sistemine sahiptir. AGM aküleri, şarj ünitesi, fırçalar ve ped tutucu parçaları ile birlikte sunulur.

Viper AS710 Binicili Sanayi Tipi Temizlik Makinesi Avantajları

Sınıfındaki diğer binicili temizlik makinelerine göre birçok avantaja sahiptir. Dünya güvenlik standartlarını karşılaması, kompakt tasarımı ve düşük enerji tüketimi gibi önemli üstün özellikler barındırır. Diğer avantajları ise şu şekilde sıralanabilir:

Kolay kullanım: Kontrol paneli oldukça sade ve anlaşılırdır. Tek tuşla çalışma özelliğine sahiptir.

Güçlü ve Dayanıklı Yapısı: Silici lastikler ve fırça mekanik bir yapıdadır. Kolay bir şekilde aşağı yukarı hareket edebilir. Makinenin ön kısmında bulunan tampon ise; zemine yakın bölümlerden gelen darbelere karşı kalkan görevi görür.

Güvenilir ve Kanıtlanmış: Viper AS 710 binicili zemin temizlik makinası, otomatik hız düşürücü özelliğe sahiptir. Ergonomik koltuk yapısı ile güvenilir kullanım imkanı sunar. Ayrıca makinenin ön bölümünde güvenlik switch’i vardır. Bu sayede çarpma anında makine kendisini korumaya alır.

USB Şarj ve Telefon Gözü: Cep telefonu kullanıcıları için önemli bir özellik olan, USB ile şarj imkanı mevcuttur. Bu sayede mobil cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.

AGM Aküler ve Şarj Ünitesi: Dahili şarj sistemi ile çalışır. Viper AS 710 binicili temizlik makinesini dilediğiniz bir yerde şarj edebilirsiniz. Bünyesinde yer alan AGM aküler ise herhangi bir bakım gerektirmez.

Geniş Hacimli Su Tankı: 120 litrelik kirli su haznesi sayesinde, tank kolaylıkla temizlenebilir. Ardından görevine geri dönebilir.

Viper AS 710 Geniş Servis Ağı

Ülkemizde Viper markasının geniş bir servis ağı vardır. Makinelerinizin olası arıza durumlarında, servis elemanları tarafından en hızlı şekilde onarıma alınır ve yedek parça stokları sayesinde uzun süre tamirat işlemini beklemenize gerek kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir