Advertorial

Hiphub Store İle Doğru Biberonu Alın

Yeni doğmuş bir bebeğin en temel besini anne sütüdür. Anne sütünün önemini tüm dünya bilmektedir. Bu yüzden anne sütü alabilen şanslı bebekler kadar, çeşitli sebeplerden dolayı anne sütü alamayan bebekler de sayıca çok fazla. Bu sebeple üretilen biberonların anne göğsüne en yakın olanı üretilmeli ve biberon ile beslenen bebekler beslenme sırasında zorluk çekmemelidirler. Eğer bebeğin ayına göre doğru biberon seçimi yapılmazsa bebek besinini tam anlamı ile alamayacak ve kilo kaybı yaşayacaktır. Bu durumda yeni doğmuş bir bebek için oldukça sakıncalıdır.

Biberon Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle bebeğin ayına, yaşına ve biberinin kullanım amacına uygun olup olmadığı belirlenmelidir. Kullanım amacı derken kastedilen şey; bebek biberondan mama mı tüketecek yoksa süt mü gibi soruların cevaplarını dikkatli bir şekilde vermelisiniz. Biberonun yapısı da çok önemlidir. Hangi
malzemeden yapıldığı ( cam, plastik vs.) çok önemlidir. Özellikle yeni doğan bebeklerin beslenmeleri sırasında cam biberon tercih edilmelidir. Ayrıca biberon emziği de bir diğer önemli konular arasındadır.

En Doğru Biberon Seçimi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Biberonun bebeğin ayı ve yaşına uygun olması gerekir. Ayrıca biberonun boyu ve yapısı da bebeğin doğru beslenebilmesi için çok önemlidir. Biberonda bebeklerin en büyük sıkıntısı olan gaz oluşumunu önleyebilen anti kolik özelliği mutlaka bulunmalıdır. https://hiphubstore.com/ adresini tıklayarak siteyi ziyaret edebilir ve en doğru biberon seçiminde destek alabilirsiniz.

Android ygulama: https://play.google.com/store/apps/d…iphubstore.app
Ios Uygulama: https://itunes.apple.com/tr/app/hiph…260148193?mt=8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir