Spor

Brahimi’nin istekleri Galatasaray’ı şoke etti

Yacine Brahimi, tasima şartlarını soran G.Saray’dan şoke edici taleplerde bulundu. Bonservisi elinde var olan 29 yaşında olan futbolcu, senelik dört milyon eurodan dört senelik sözleşme garantisi, 5 milyon avro imzasini parası ve dört milyon avro da menajerlik ücreti isteyince transferinden hatıranda vazgeçildi!

tasima çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da geçtiğimiz hafta içinde yöneticileri şoke eden tek olay yaşandı.

Porto takimi ile sözleşmesi sona eren Cezayirli kanat oyuncusu Yacine Brahimi’nin tasima şartlarını soran sarı kırmızılı yöneticiler, aldıkları cevap karşısında şaşırıp kaldı.

çünkü 29 yaşında olan futbolcu öyle taleplerde bulundu ki, Galatasaraylılar ‘Bu civarindan olur!’ demekten kendisi kendilerini alamadı.

VERGİ VE PRİMLERLE 30 MİLYON EUROYU GEÇİYOR

Bonservisi elinde var olan Brahimi, senelik dört milyon eurodan dört senelik sözleşme garantisi, 5 milyon avro imzasini parası ve dört milyon avro da menajerlik ücreti istek etti.

toplaminda 25 milyon euroyu bulan bu rakama, vergiler ve muvaffakiyet bonusları da dahil edildiğinde futbolcunun maliyeti neresinden baksanız 30 milyon euroya geçiyor. Galatasaray, bu  us almaz maliyet hasebiyle Brahimi transferinden vazgeçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir