Güncel

Kucağında Bebeğini Taşıyan Karısını Kurşun Yağmuruna Tuttu

Kadıköy’de cezaevinden tertemiz çıkan O. Ç adli şahıs, evinin önünde eşi N.Ç’ye defaatle Mermi yağdırdı. Yaralanan kadın hastaneye kaldırılırken, kadının bebeği olaydan kısa tek vakit evvel bırakması, çocuğun hayatını kurtardı. Şahsın eşine Mermi yağdırdığı anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

BEBEĞİYLE BEKLEYEN EŞİNİ KURŞUNLADI

olay Kadıköy’de Bir gün evvel akşam saat 21.00 sıralarında alana geldi. İki bebek annesi N.Ç, evinin önünde bebeğiyle duruyordu. Bu sırada iddiaya göre mapustan tertemiz çıkan eşi O.Ç., eşiyle tartışmaya başladı. O.Ç belinden çıkardığı silah ile eşine Mermi yağdırdı.

TALİHSİZ anne adayi KANLAR İÇİNDE YERE YIĞILDI

Bacaklarından yaralanan toy kadın kanlar içinde yere yığılırken, kadının bebeği olaydan kısa tek vakit evvel bırakması çocuğun hayatını kurtardı. Karısını vuran saldırgan dahada ardindan aracına binerek hızla olay yerinden kaçtı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralanan talihsiz ismin olay yerindeki kişilerin yardımı ile Göztepe SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. İlk müdahalenin derhal peşinden operasyona alınan yaralının sağlık vaziyetinin ciddiyetini savunduğu öğrenildi. Öte istikametten zabita olay yerinden araçla kaçan saldırganı her yerde arıyor.

KARISINA KURŞUN YAĞDIRDIKTAN ardindan ARABAYA BİNİP KAÇTI

Görgü tanıklarının ifadesine göre, olay iftar saatinden ardindan oldu. Tanığın ifadesine göre, ”Anladığım kadarıyla kocasıyla arasında var olan tek husumetten dolayı, belden aşağı kursunlar yemiş durumundaydı. Biz geldik müdahale ettik ayağını filan kemerle sıktık. elbet bu sırada vuran o kişi arabaya binip gitti, kadının akrabası geldi arabayla hastaneye götürdü” dedi.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir