Dünya

Çekiçle Soyguna Gitti, Önce Biber Gazı Ardından Dayak Yedi

tek mağazaya soygun uygulamak amaciyla giden tek hırsız, mağaza çalışanının biber gazı sıkması neticesi Balansını kaybetti. Tam o sırada mağazaya alışveriş uygulamak amaciyla giren alıcı ile mağaza sahibi hırsızı dövmeye başladı. Gazdan dolayı devinim etmesi zorlaşan hırsızı polisler zorlanmadan yakaladı.

DÜKKAN ÇALIŞANI İLE MÜŞTERİ, HIRSIZI DÖVDÜ

olay Rusya’nın Çelyabinsk kisminda bulunan Kıştım şehrinde alana geldi. Dükkanın güvenlik kamerasınca kayda alınan görüntülerde, dükkana giren hırsızın elindeki çekiçle dükkandaki çalışana saldırmaya çalıştığı görülüyor.

Çalışan kendini savunmak amaciyla tezgahın yanında bulunan odaya saklanmaya çalışıyor ve odanın kapısını kapatmadan evvel hırsızın yüzüne biber gazı sıkmayı başarabiliyor.

dahada ardindan hırsızın sprey sebebinden kontrolünü kaybetmesinden faydalanan dükkan çalışanı, odadan çıkarak hırsızın elindeki cazip almaya çalıştı. Hırsız elindeki cazip rastgele savurmaya başlayınca dükkan çalışanı korkup, tekrar odaya art döndüğü görüldü. Bu sırada dükkana giren tek alıcı de elinde çekiç var olan hırsızı görünce olayı anlayarak, yakınında bulunan tek iskemle ile hırsızın kafasına vurmaya başladı. Ardından, içerideki sesleri duyan dükkan çalışanı odadan tekrar çıktı ve alıcı ile birlikte hırsızı dövmeye ayni ritimde devam etti.

mahalli medyada, olay adina çağrılan polisin, direnecek gücü kalmayan hırsızı kolayca gözaltına aldığı belirtildi.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir