Magazin

Ünlü Oyuncu Tuğçe Özbudak, Estetik Operasyonları Sonrası Bambaşka Biri Oldu!

Adanalı dizisinde canlandırdığı Pınar karakteriyle milyonların sevgisini galip gelen meşhur oyuncu Tuğçe Özbudak geçirdiği estetik operasyonların derhal peşinden bambaşka biri oldu.

“KEŞKE DOĞAL KALSAYDIN”

tertemiz imajı sebebinden gelen eleştirilerden çok sıkılan Tuğçe Özbudak, tek açıklamasında estetikten evvelki haline değinerek, “O zamanlar dahada güzeldin, keşke doğal kalsaydın” yazmayın lütfen, yıllardır en çok duyduğum ve de doyduğum laf çünkü” şeklinde konuşmuştu. Oyunculuk ve sunuculuk yapan Özbudak’ın tertemiz işi de olay olmuştu. Ekranların sevilen oyuncusuyken tek anda hatri sayilir büyüklükte tek değişime imzasini atan Tuğçe Özbudak, İşte Benim Stilim’e katıldıktan sonra, arkadaşıyla birlikte Caddebostan’da tek butik açtı. Instagram hesabını etkin olarak kullanan ve devamlı paylaşım yapan Özbudak’ın 216 bin takipçisi bulunuyor. Dünyanın Bir hayli ülkesini gezen 36 yaşında olan oyuncu, Ankara’da doğmuş ve Bilkent Üniversitesinden mezun olmuştur.

FİNALE civarindan YÜKSELMİŞTİ

Ekranlarda evvel olarak Adanalı dizisiyle tanınan Özbudak’ın buradaki oyunculuk serüveninin derhal peşinden El Gibi, şimal Rüzgarı, Nuri, İşler Güçler dizileriyle ayni ritimde devam etti. Programlarda sunuculukta yapan Tuğçe Özbudak bu konudaki evvel tecrübesini Atv’de yayınlanan yolcu Günlüğü yarışmasında yaşadı. derhal peşinden aş ve magazin programları sunan oyuncu, kariyerine emlak ve yolcu programı ile ayni ritimde devam etti. iyi yarışmacı tek asama Star Tv’de Pasaport isimli yarışmayı sundu. nihayet olarak da İşte Benim Stilim’le ekranlara çıkan Özbudak, burada finale civarindan yükselmeyi başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir