Magazin

Netflix, Muhafız Dizisinin 3 ve 4’üncü Sezonunun Çekileceğini Duyurdu

Netflix, bu erken evvel sezonu 14 Aralık 2018’de 190’dan çok ülkede gösterime giren, başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği, oyuncu ekibinde Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur’un yer aldığı, yapımcılığını ise Netflix yerine O3 Medya kurucu ortağı onur Güvenatam’ın üstlendiği evvel Türk Özgün dizisi Hakan: Muhafız’ın (The Protector) üçüncü ve dördüncü sezon onayı aldığını duyurdu.

3 VE 4’ÜNCÜ SEZON İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLIYOR

İkinci sezonlarinda Engin Öztürk, Boran Kuzum, hatırlı Soysal ve Burçin Terzioğlu benzeri başarılı isimlerin hikayeye renk katacağı fantastik drama türündeki dizi, hemide Türkiye’de hemide hayat çapında hatırı sayılır tek hayran kitlesine ulaştı. Şimdi ise çekimlerine tek sonraki aylarda start verilecek var olan 3. ve 4. sezonlar amaciyla hazırlıklara başlanıyor. tertemiz sezonların 2020 seneninde yayına girmesi planlanıyor.

“2 SEZON dahada ÇEKECEĞİMİZ İÇİN ÇOK HEYECANLIYIZ”

Dünyanın dört tek yanındaki izleyicilerden gelen tepkilerden mutluluk dolu olmak duyduklarını ifade eden Netflix beynelmilel Yapımlar reis Yardımcısı Kelly Luegenbiehl “Çok becerili tek oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte iki sezon dahada çekecek olduğumuz amaciyla heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera benzeri Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde bütün dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına tek sefer dahada şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi dahada da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan hatri sayilir büyüklükte mutluluk dolu olmak duyuyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Bültenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir