Magazin

Acun Ilıcalı’nın Itır Esen ile Aşk Yaşadığı İddia Edildi

Geçtiğimiz aylarda Şeyma Subaşı’ndan ayrılan Acun Ilıcalı’nın isimi Itır Esen ile anılıyor. Magazin gündemine bomba benzeri düşen olayda Acun Ilıcalı ile Itır Esen’in baş başa aş yedikleri ve Dubai’de tatil yaptıkları argüman edildi.

DUBAİ’DE TATİL YAPTILAR

2017 Miss Turkey ülkemiz güzeli Itır Esen ile Acun Ilıcalı arasında aşk dedikodusu magazin gündemine bomba benzeri düştü. Kendisinden tek çocuğu var olan Şeyma Subaşı ile geçtiğimiz aylarda tek celsede boşanın Acun Ilıcalı ile Itır Esen’in aşk yaşadıları, baş başa aş yedikleri ve yurtdışında tatil yaptıkları argüman edildi. Vakitsiz Horoz’un haberine göre; İkilinin Bağdat Caddesi’nde tek restoranda görüldükleri, birlikte tiyatroya gittikleri nihayet olarak da Dubai’de kısa tek tatil yaptıkları argüman ediliyor.

ŞEYMA’NIN İKİZİ GİBİ

Geçtiğimiz günlerde model Itır Esen’in, Acun Ilıcalı ile sevgili olduğu argüman edildi. Her ne civarindan bu habere çok saygınlık edilmese de, yasamsal medya şimdiden Itır Esen ve Şeyma Subaşı’nı kıyaslamaya başladı. ‘Şeyma ve Itır ikiz mi?’ benzeri yorumların da sonu gelmedi. İki toy kadının benzerliğini alana koyan fotoğraflar ise herkesi şaşkına uğrattı. Subaşı ve Esen’in benzerlikleri Yalnızca tiple de sınırlı değil… Verdikleri pozlar ve stilleri de derhal hemen birebir aynı. Subaşı ve Esen’in profillerini incelediğinizde ikisinin de şapka tutkunu olduğunu görebiliyorsunuz. uzunca çizmeler vazgeçilmezleri. Kapüşonlu sweatshirt giymeyi sevdikleri gözlemlenen Subaşı ve Esen, oldukça eş kıyafetler giyerek, zevklerinin de yaklasik olarak aynı olduğunu gözler önüne serdi.

ITIR ESEN KİMDİR?

Itır Esen, Yeşilçam oyuncularından Itır Esen’in yeğeni. Seslendirme sanatçısı Hayri Esen’in de torunu var olan Itır Esen, 1999 seneninde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde okuyan Esen, üç senedir podyumlarda yer alıyor. Itır Esen, Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan benzeri meşhur modacıların defilelerinde podyuma çıktı. Miss Turkey 2017’de birinci var olan Esen’in tacı attığı tweet sebebinden art alınmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir