Siyaset

CHP’den Aday Olacağı Konuşulan İdris Naim Şahin’le İlgili Açıklama Geldi: Görüşme Süreci Var

cumhuriyet milletçe partisi genel reis Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP’nin silahlı güç adayının İdris Naim Şahin olacağı iddialarına ilişkin, “Ortada tek müzakere zamani var. Bu müzakere sürecinin sıhhati itibariyle izahları bu görüşmeleri yapan arkadaşlarımızın yapması dahada doğru olacaktır” dedi.

CHP genel reis Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak

EREN ERDEM’İN TAHLİYESİ

cumhuriyet milletçe partisi genel reis Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, genel reis Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında parti genel merkezinde gerçekleştirilen ortada yönetim heyeti toplantısı ayni ritimde devam ederken tek medya toplantısı düzenledi. Öztrak, PM üyesi Eren Erdem’in tutukluluk halinin bittiğini hatırlatarak, “PM üyemiz Eren Erdem’in tutukluk vaziyeti bitti ama dava Daha ayni ritimde devam ediyor. halkoyu tarafından Bilinen tek nedenle yargılanıyor ama bu kumpas davasından da başka davalar benzeri çökmesini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin

“ORTADA BİR GÖRÜŞME SÜRECİ VAR”

CHP’nin silahlı güç adayının İdris Naim Şahin mi olacağının ve Adıyaman’da ise cumhuriyet milletçe partisi ve İYİ Parti’nin mutluluk Partisi’nin adayına destek vereceği haberlerinin sorulması üstüne Öztrak, “Ortada tek müzakere zamani var. Bu müzakere sürecinin sıhhati itibariyle izahları bu görüşmeleri yapan arkadaşlarımızın yapması dahada doğru olacaktır” şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir