Spor

Antalyaspor’dan transfer açıklaması

Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasında alanında Akhisarspor’a 90 2. dakikada yediği golle 2-1 yenik var olan Antalyaspor, verilen üç hergün iznin derhal peşinden yarın Atilla Vehbi konuk Tesisleri’nde toplanıyor. A ulusal Takım’ın İsveç ve Ukrayna ile oynayacağı ulusal müsabakalar hasebiyle lige verilen arayı iyi değerlendirmek istek eden kırmızı-beyazlılar, BB Erzurumspor maçına odaklandı. 

Akhisarspor mücadelesini değerlendiren Antalyaspor takimi medya Sözcüsü Murat Süğlün, nihayet dakikalarda gelen golün takımın moralini bozduğunu ama şu anda takımın BB Erzurumspor maçına kitlendiğini söyledi. Ligin uzunca tek maraton olduğunu anımsadan Süğlün, “Bu yüzden maneviyat bozmaya mahal yok. Önemli var olan ulusal mücadele arasından sonraki BB Erzurumspor maçı. her biri o maça kitlenmiş durumda. mücadele esnasında çok hatri sayilir büyüklükte tek maneviyat bozukluğu oldu ama şu anda öyle tek şey mevzubahis değil. O mücadelesi unuttuk” diye konuştu. 

“Gündemimizde tasima yok” 

Süğlün, Antalyaspor’un dönem arasında tasima yapıp yapmayacağı ile alakalı ise, “Hocamızdan şu anne civarindan gelen tek istek olmadı. Gündemimizde tasima yok ama hocamız bizden bunun benzeri tek talepte bulunursa değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı. 

Suat Metin / ANTALYA (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir