Güncel

Ünlü Jinekolog Hastalarına Müstehcen Film İzletip Cinsel Saldırıda Bulundu

İstanbul Çapa Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi var olan 68 yaşında olan jinekoloji profesörü Fecri Sevilen, İstanbul Nişantaşı’nda muayenehanesinde iki hastasına nitelikli cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. gözaltına alınma kararında, şüphelinin mağdurlara hususi hayatlarına değin saklı sualler sorduğuna ve muayenehanede yakışıksız filmler seyrettirdiğine vurgu yapıldı.

İKİ MAĞDUR HASTA, POLİSE BAŞVURDU

erken gazetesinden Nazif Karaman’ın haberine göre, Prof. Dr. Fecri Sevilen’in hastası var olan iki mağdur, geçtiğimiz günlerde polise başvurarak bilinen profesörün Nişantaşı’nda bulunan muayenehanesinde cinsel saldırıya uğradıklarını argüman etti.

DOKTOR GÖZALTINA ALINDI

İki mağdurun beyanları birbirini teyit eder nitelikte olunca Prof. Dr. Sevilen savcılık direktifiyle gözaltına alındı. Polis, şüphelinin telefon ve bilgisayarına analiz uygulamak üzere el koydu.

SUÇLAMALARI onay ETMEDİ

Emniyetteki işlemlerin derhal peşinden adliyeye derhal sevk edilen Prof. Dr. Sevilen, ifadesinde, 44 senelik doktor olduğunu, 38 senedir ise öğretim üyeliği yaptığını belirterek suçlamaları onay etmedi. Mağdurların yakıntı ettikleri davranışların rehabilitasyonun tek gereği olduğunu argüman eden Prof. Sevilen, hastalara gönderdiği hususi iletilerin ise bütün hastalarıyla yaşadığı tek durum olduğunu öne sürdü.

MÜSTEHCEN FİLM İZLETTİRDİ, TUTUKLANDI

Mağdurların örtüşen beyanları ve profesörün hastalara gönderdiği mesajları delil onay eden mahkeme, kuvvetli hatali şüphesi bulunduğu gerekçesiyle Prof. Dr. Fecri Sevilen’i cezaevine gönderdi. gözaltına alınma kararında, şüphelinin mağdurlara hususi hayatlarına değin saklı sualler sorduğuna ve muayenehanede yakışıksız filmler seyrettirdiğine vurgu yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir